Víkend bude bohatý na srážky, na horách i na sníh

Víkend bude bohatý na srážky, na horách i na sníh
13.11.2015
Během víkendu přejde přes naše území studená a teplá fronta, počasí tak bude hodně oblačné s častými srážkami, na horách přechodně sněhovými

V noci na sobotu bude přes naše území studená fronta a na horách začne přechodně sněžit, v neděli se situace obrátí a přes naše území bude postupovat teplá fronta. Víkendové počasí bude díky tomu s velkou oblačností a s častými srážkami.

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty klesnou na 7 až 3 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V sobotu bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, k večeru od západu přibývání oblačnosti a později na západě s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, od západu s deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor místy smíšenými nebo sněhovými. Teploty klesnou na 6 až 2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní až jihozápadní vítr.

Během neděle bude zataženo s deštěm. Odpoledne od jihozápadu slábnutí srážek a ubývání oblačnosti. Teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup