Víkend bohatý na srážky

Víkend bohatý na srážky
04.01.2019
Víkend bude bohatý na srážky a na horách nás čeká vydatnější sněžení, v nižších a středních polohách bude přechodně padat déšť nebo déšť se sněhem

V noci na sobotu zataženo s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, které budou v Čechách pod 500, na Moravě pod 300 m přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové. Teploty klesnou na 4 až 0 °C, na východě Moravy na -1 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne zataženo s deštěm se sněhem nebo se sněžením, které bude v polohách pod 900 m na západě a pod 500 m na východě přecházet v déšť se sněhem nebo v déšť. Teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli zataženo až oblačno, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, které budou v Čechách přecházet v nižších polohách ve srážky smíšené. Teploty klesnou na 0 až -4 °C, na západě Čech až na 2 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. V neděli nás čeká oblačno až zataženo, místy až polojasno. Zejména v horských oblastech místy se sněhovými přeháňkami, které budou v západních Čechách místy přecházet ve srážky smíšené. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C, na východě Moravy okolo -4 °C. Vát bude mírný severní vítr.

frame-scrollup