Velikonoční pondělí slunečné

Velikonoční pondělí slunečné
06.04.2012
Víkend bude oblačný s deštěm, v pondělí se vyjasní, ale bude chladno

V sobotu počasí ovlivní přecházející studená fronta, za kterou k nám bude proudit chladný arktický vzduch. Během soboty tak bude většinou zataženo s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, zpočátku na horách srážky sněhové, které se budou postupně během dne stěhovat do středních nadmořských výšek. Nejvyšší teploty vystoupí na 6 až 10 °C, na jihovýchodě až na 13 °C, od západu se však bude během dne pozvolna ochlazovat.

V noci na neděli bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, které budou většinou sněhové. Teploty klesnou na 0 až -4 °C. V neděli bude většinou polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, které budou převážně sněhové. Nejvyšší teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

V noci na pondělí bude většinou polojasno a jen ojediněle se budou vyskytovat sněhové přeháňky. Teploty klesnou nízko, na -1 až -5 °C. V pondělí ovlivní počasí u nás výběžek vyššího tlaku vzduchu a tak se dočkáme jasné až polojasné oblohy, v odpoledních hodinách ale začne od západu postupně přibývat oblačnosti a přidají se dešťové přeháňky. Nejvyšší teplota vystoupí na 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup