Velikonoce na blátě, ale teplé

Velikonoce na blátě, ale teplé
26.03.2013
Velikonoce budou na blátě s teplotou okolo +6 °C, na obloze zataženo s deštěm

Výhled počasí na Velikonoce je s velkou oblačností a dešťovými srážkami, teploty zůstanou nad nulou, okolo 6 °C. Ve středu vydrží ještě zimní ráz počasí, bude zataženo s občasným sněžením. K večeru ubývání srážek a na jihozápadě i oblačnosti. Ranní minima klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, odpoledne a k večeru na jihozápadě s občasným deštěm. Ranní teplota klesne na -2 až -6 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -9 °C. Denní teplota vystoupí na 2 až 6 °C.

V pátek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm, od vyšších poloh srážky smíšené, nebo sněhové. Na severozápadě srážky smíšené od středních poloh. Ranní teplota klesne na 2 až -2 °C a denní teplota vystoupí na 3 až 7 °C.

V sobotu očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a denní teplota vystoupí na 4 až 8 °C, na severozápadě očekáváme chladněji, okolo 3 °C.

V neděli očekáváme nadále zataženo, místy s přeháňkami, na jihovýchodní polovině území s deštěm. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Na Velikonoční pondělí očekáváme oblačno, na jihovýchodní polovině území zpočátku ještě až zataženo s doznívajícími přeháňkami. Ranní minima klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup