Vedra vyženou teploty až k 35 °C

Vedra vyženou teploty až k 35 °C
29.07.2018
Vedra budou vrcholit v půlce týdne, s maximy okolo 35 °C, ve čtvrtek nás slabě ochladí od západu postupující studená fronta, díky které místy i trochu zaprší.

Počasí na začátku týdne, v pondělí a v úterý bude jasné až polojasné, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 20 až 16 °C a denní teploty vystoupí na 30 až 34 °C, na severovýchodě okolo 29 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve středu bude vrcholit příliv teplého vzduchu, obloha bude jasná až polojasná, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 20 až 16 °C a denní teploty vystoupí na 31 až 35 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve čtvrtek počasí od západu ovlivní studená fronta, čeká nás zpočátku polojasno, od západu postupně oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 21 až 17 °C a denní teploty vystoupí na 30 až 34 °C, od západu ochlazování.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno, ojediněle až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6. srpna, naznačuje skoro jasnou až polojasnou oblohu, jen ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí nejčastěji na 24 až 28 °C.

frame-scrollup