Vedra se zmírní v neděli

Vedra se zmírní v neděli
14.06.2019
Horké počasí posledních dní ještě neskončí ani v sobotu, kdy teploty vystoupí až na 33 °C, avšak v neděli bychom se mohli dočkat maximálních teplot okolo 25 °C a zejména v noci na neděli a v neděli dopoledne se místy vyskytne občasný déšť nebo přeháňky.

V noci na sobotu bude jasno až polojasno. Teploty klesnou na 20 až 16 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Sobota přinese další tropický den, bude jasno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti a zejména v Čechách později místy s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle i silnými. Teploty vystoupí na 29 až 33 °C. Vát bude slabý jihovýchodní, v Čechách postupně mírný západní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami. Teploty klesnou na 19 až 15 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.             V neděli bude zpočátku zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr, který bude v bouřkách zesilovat.

frame-scrollup