Ve středu vydatnější sněžení

Ve středu vydatnější sněžení
02.04.2013
Ve středu se vrátí zima, čeká nás vydatnější sněžení, napadne až 20 cm sněhu

Po vydatném nedělním sněžení, bude přísun sněhu ve středu pokračovat. Způsobí to tlaková níže nad Balkánem. V noci na středu bude zataženo s ojedinělými sněhovými přeháňkami, na severozápadě většinou polojasno. K ránu od jihovýchodu postupně se sněžením, v nižších polohách místy srážky smíšené. Teplota klesne na -5 až -1 °C, na jižní Moravě na 0 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.  

Během dne bude zataženo, postupně od jihovýchodu na většině území se sněžením. V nižších polohách místy srážky smíšené. Teplota vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr. V noci na středu a ve středu může napadnout mezi 5 až 15 cm, na východní polovině Moravy až 20 cm.

V noci na čtvrtek bude zataženo s občasným sněžením, v nižších polohách srážky můžou místy přecházet ve smíšené. Teplota klesne na 1 až -3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku zataženo až oblačno, s občasným sněžením, v nižších polohách déšť a srážky smíšené od středních poloh. Během dne bude od jihu oblačnosti a srážek ubývat. Teplota vystoupí na 0 až 4 °C, v oblasti nížin až na 5 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup