Ve středu studená fronta, déšť a přeháňky

Ve středu studená fronta, déšť a přeháňky
06.05.2014
Ve středu od západu studená fronta, ochladí se, přidá se déšť a četné přeháňky budou do konce týdne

Ve středu bude od západu postupovat přes naše území studená fronta, za kterou k nám začne proudit vlhčí a chladnější vzduch. Ve středu bude oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Na Moravě ráno ještě místy polojasno. Odpoledne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 14 až 18 °C, na Moravě na 17 až 21 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Odpoledne ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. V pátek bude zpočátku polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Během dne od západu přibývání oblačnosti až na zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 16 až 20 °C, na Moravě na 18 až 22 °C.

Během víkendu očekáváme oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup