Ve středu až 18 °C, ve čtvrtek déšť

Ve středu až 18 °C, ve čtvrtek déšť
24.03.2015
Teploty budou mít maxima ve středu na 18 °C se slunečnou oblohou, ve čtvrtek se zatáhne a bude pršet

Dnes, tedy v úterý bude jasno až polojasno, odpoledne přechodně místy až oblačno. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný, na Moravě místy až čerstvý jižní vítr.

Ve středu k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihu a středa tak bude nejteplejším dnem tohoto týdne, teploty vystoupí často nad 15 °C. Bude jasno až polojasno, ráno ojediněle zataženo nízkou oblačností. K večeru od jihu postupně přibývání frontální oblačnosti a později večer se na jihu území začnou vyskytovat první přeháňky. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, ojediněle až na 18 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Počasí ve čtvrtek už plně ovlivní brázda nízkého tlaku vzduchu. Zpočátku bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup