Ve čtvrtek bude pršet

Ve čtvrtek bude pršet
04.11.2014
Teplé a "slunečné" počasí končí, od západu začne počasí ve středu ovlivňovat studená fronta a ve čtvrtek bude pršet

Na naše území bude ve středu vrcholit příliv teplého vzduchu od jihozápadu, ve středu během dne začne počasí od západu ovlivňovat zvlněná studená fronta. Ve středu bude zpočátku jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Od západu postupně přibývání oblačnosti a večer na západě postupně místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, od západu s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr, na Moravě zpočátku ještě čerstvý jihovýchodní.

V pátek bude polojasno, na Moravě zpočátku ještě oblačno až zataženo s doznívajícími srážkami, postupně ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup