Ve čtvrtek až 24 °C, pak ochlazení

Ve čtvrtek až 24 °C, pak ochlazení
16.04.2013
Dvacítky skončí ve čtvrtek, do té doby proměnlivá oblačnost a místy srážky

Vysoké teploty, které se pohybují okolo 20 °C, skončí ve čtvrtek, na východě území bude teplo i v pátek, poté se výrazně ochladí. Zítra, tedy ve středu bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Ve čtvrtek bude vrcholit příliv teplého vzduchu na naše území, bude skoro jasno až polojasno, odpoledne od západu přibývání oblačnosti a později v Čechách s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, postupně od jihozápadu s deštěm. Na východní polovině Moravy srážky jen ojediněle. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C. Během dne se bude od západu ochlazovat, očekáváme denní maxima v Čechách mezi 13 až 17 °C, na Moravě mezi 16 až 20 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup