Vánoce budou teplé a na blátě

Vánoce budou teplé a na blátě
18.12.2014
Teplo vydrží i v příštím týdnu, Vánoce budou bílé maximálně na horách, na zbytku území to bude na deštníky

V příštím týdnu budou nadále pokračovat nadprůměrně vysoké teploty, bílé Vánoce tak budou jen na horách a to ne všude. V pondělí a v úterý očekáváme oblačno až zataženo, přechodně místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou v pondělí na 4 až 0 °C, v úterý na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Ve středu, na Štědrý den očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, od severozápadu odpoledne přibývání oblačnosti s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno, zpočátku místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými nebo smíšenými. V pátek srážek méně. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, v pátek na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 3 až 7 °C a v pátek na 1 až 5 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup