V závěru týdne teploty mírně klesnou

V závěru týdne teploty mírně klesnou
21.01.2015
V závěru týdne se mírně ochladí a teploty se místy dostanou pod nulu, o víkendu se vyskytnou smíšené nebo sněhové přeháňky

Počasí v druhé polovině týdne přinese mírné ochlazení, takže v závěru týdne se budou teploty dostávat i pod bod mrazu a o víkendu se místy přidají sněhové nebo smíšené přeháňky.

Ve čtvrtek bude zataženo, zpočátku ojediněle, postupně místy s mrholením nebo se slabými přeháňkami, na horách srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V pátek bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Odpoledne postupně ustávání srážek. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude slabý vítr severních směrů.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Na východě Moravy očekáváme srážky četnější. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými, na východě Moravy očekáváme srážky četnější. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup