V úterý déšť a sněžení

V úterý déšť a sněžení
07.01.2013
V úterý opět srážky, v Čechách většinou déšť, na Moravě sněžení

Nad střední Evropou se bude nadále nacházet frontální rozhraní, takže nadále bude na západě území tepleji a na východě chladněji. V noci na úterý bude zataženo, na východě území zpočátku zmenšená oblačnosti. Místy, zejména na východě Čech a západě Moravy s přeháňkami, většinou sněhovými, v Čechách místy dešťovými. Noční minima klesnou v Čechách na 2 až -2 °C, na Moravě na -3 až -7 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, postupně od severozápadu v Čechách s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Na Moravě srážky sněhové ve všech polohách. Teplota vystoupí v Čechách na 1 až 5 °C, na Moravě na -3 až 1 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V noci na středu bude zpočátku zataženo, v Čechách s občasným deštěm, od vyšších poloh srážky smíšené, na Moravě se sněžením. Během noci postupně slábnutí srážek a ubývání oblačnosti. Teplota klesne v Čechách na 3 až -1 °C, na Moravě 1 až -3 °C. Vát bude slabý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup