V týdnu zpočátku srážky, pak vyjasnění

V týdnu zpočátku srážky, pak vyjasnění
14.10.2012
Počasí během týdne bude zpočátku oblačné s deštěm, pak se většinou vyjasní

První polovina týdne bude bohatá na oblačnost a srážky, ve druhé polovině se vyjasní, ale místy se budou vyskytovat mlhy, nebo nízká oblačnost a na některých místech může vydržet po celý den.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Na Moravě zpočátku ještě polojasno. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, na východě až na 18 °C.

V úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, na východě ještě s deštěm, nebo s přeháňkami. Během dne bude oblačnosti a srážek od západu ubývat. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Ve středu bude polojasno, na východe zpočátku ještě zvětšená oblačnost s doznívajícími přeháňkami. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Od čtvrtku do soboty bude jasno až skoro jasno, ráno místy mlhy, nebo zataženo nízkou oblačností. Nízká oblačnost se může na některých místech udržet po celý den. Noční teploty klesnou na 10 až 6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, při celodenní nízké oblačnosti okolo 14 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Říjen, informace a pranostiky

frame-scrollup