V týdnu výrazné ochlazení

V týdnu výrazné ochlazení
20.10.2012
Během týdne se výrazně ochladí, bude pršet, na horách zasněží

Zpočátku týdne bude ještě malá oblačnost s mlhami, nebo nízkou oblačností, ke konci týdne bude přibývat oblačnosti a přidají se srážky, výrazně se také ochladí. V pondělí a v úterý bude ještě skoro jasno až polojasno, místy mlhy, nebo zataženo nízkou oblačností. Na mnoha místech se nízká oblačnost udrží po celý den. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní vystoupí na 14 až 18 °C, při nízké oblačnosti 10 až 14 °C.

Ve středu bude většinou oblačno až zataženo, jen přechodně místy polojasno, ráno s mlhami. Noční teplota klesne na 9 až 5 °C a denní teplota vystoupí na 12 až 16 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy s deštěm, nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou ve čtvrtek na 8 až 4 °C, v pátek na 7 až 3 °C. Denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 12 až 16 °C a v pátek na 7 až 11 °C.

V sobotu očekáváme zataženo s deštěm, nebo s přeháňkami, od vyšších poloh srážky sněhové, nebo smíšené. Noční teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. V neděli bude zpočátku oblačno až zataženo s doznívajícími přeháňkami, během dne s ubývání oblačnosti a srážek, které budou na horách sněhové. Noční teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Znáte teploty u vás doma?

frame-scrollup