V týdnu vydrží teploty nad nulou

V týdnu vydrží teploty nad nulou
24.02.2013
Během týdne budou denní teploty nad nulou, z kraje týdne srážky

V pondělí bude zataženo až oblačno s občasným deštěm, nebo deštěm se sněhem, na horách se sněžením. Místy mlhavo. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy se slabým deštěm, nebo s deštěm se sněhem. Místy s mlhami a mrholením. Noční teploty klesnou na 2 až -2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude polojasno až oblačno, místy mlhy, nebo zataženo nízkou oblačností. Teplota klesne na -1 až -5 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce ojediněle až na -7 °C. Denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Výhled na další týden naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, postupně místy s přeháňkami. Noční teploty 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup