V týdnu velká oblačnost a srážky

V týdnu velká oblačnost a srážky
17.02.2013
Během týdne bude převládat velká oblačnost s častými srážkami

V pondělí bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti až na -8 °C. Denní teplota vystoupí na -1 až 3 °C. V úterý bude zataženo, od severu postupně se sněžením, které bude v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti až na -8 °C. Denní teplota vystoupí na -1 až 3 °C.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Během dne přechodně místy až polojasno. Noční teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. V pátek bude nadále oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Během dne místy přechodně až polojasno. Noční minima klesnou na -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce ojediněle až na -9 °C. Denní teplota vystoupí na -3 až 1 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným sněžením, které bude v nižších a středních polohách přecházet ve srážky smíšené. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve výhledu na další týden bude v první polovině polojasno až oblačno, místy s většinou sněhovými přeháňkami. Noční minima -3 až -7 °C a denní teploty -2 až 2 °C. V druhé polovině týdne postupně zataženo s dešťovými přeháňkami. Noční minima 1 až -3 °C a denní teploty 1 až 5 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup