V týdnu teploty nad nulou a přeháňky

V týdnu teploty nad nulou a přeháňky
17.03.2013
Zkraje týdne zasněží, pak velká oblačnost s přeháňkami, denní teploty nad nulou

Počasí během týdne bude s velkou oblačností a s přeháňkami, denní teploty se udrží nad nulou. V pondělí bude zpočátku oblačno až zataženo, postupně od jihozápadu se sněžením, které bude v nižších a středních polohách přecházet v déšť nebo srážky smíšené. Ve večerních hodinách se už bude díky poklesu teplot jednat většinou o sněžení. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, v Čechách až na 7 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

Během úterý bude zpočátku zataženo s deštěm nebo deštěm se sněhem, od vyšších poloh se sněžením. Během dne bude postupně ubývat oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a nejvyšší denní vystoupí na 3 až 7 °C.

Od středy do pátku bude většinou oblačno s občasnými přeháňkami, které budou na horách přecházet ve sněhové. Noční teploty klesnou na 1 až -3 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Během víkendu očekáváme nadále oblačnou oblohu, místy s dešťovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na 2 až -2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Výhled na další týden naznačuje velkou oblačnost s občasnými přeháňkami. Noční teploty okolo 2 až -2 °C a denní teploty okolo 3 až 7 °C, v závěru týdne 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup