V týdnu teploty do 11 °C, slunečno, pak přeháňky

V týdnu teploty do 11 °C, slunečno, pak přeháňky
23.02.2014
Během týdne teploty do 11 °C, zpočátku slunečno, ke konci oblačno a přeháňky

Na začátku týdne bude počasí ovlivňovat okraj tlakové výše nad východní Evropou. Ve středu se k nám dostane od západu slábnoucí okluzní fronta, za kterou se k nám rozšíří brázda nízkého tlaku vzduchu ze západní Evropy. V pondělí bude jasno až polojasno, na Moravě přechodně ojediněle až oblačno. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. V úterý bude zpočátku jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Odpoledne od západu postupně přibývání frontální oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Ve středu bude oblačno, místy přechodně až zataženo a místy s mrholením nebo se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Ve čtvrtek očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, postupně přibývání oblačnosti až na zataženo a od západu místy se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo se slabým občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí v pátek a v sobotu na 7 až 11 °C, v neděli na 5 až 9 °C. Výhled na následující týden (od 3. 3.) naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, při přechodně zvětšené oblačnosti, místy se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup