V týdnu teplo, slunce, přeháňky

V týdnu teplo, slunce, přeháňky
30.06.2013
Počasí v nadcházejícím týdnu bude více připomínat léto, čeká nás teplo, slunce, přeháňky

Počasí v nadcházejícím týdnu se bude konečně opět podobat letnímu počasí, teploty porostou a slunce bude střídat přechodně zvětšená oblačnost s přeháňkami. V pondělí bude skoro jasno až polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teplota klesne na 11 až 7 °C a denní teplota vystoupí na 19 až 23 °C.

V úterý a ve středu bude skoro jasno až polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teplota klesne na 14 až 10 °C a denní teplota vystoupí v úterý na 22 až 26 °C, ve středu na 23 až 27 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teplota klesne na 17 až 13 °C a denní teplota vystoupí na 21 až 25 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teplota klesne na 14 až 10 °C a denní teplota vystoupí na 21 až 25 °C. Výhled na další týden naznačuje zmenšenou oblačnost, zpočátku ojediněle s přeháňkami. Ranní minima okolo 14 až 10 °C a denní teploty okolo 21 až 25 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup