V týdnu polojasno s přeháňkami

V týdnu polojasno s přeháňkami
05.08.2012
Během týdne nás čeká polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami

Vysoké víkendové teploty ukončí v pondělí zvlněná studená fronta, v dalších dnech se bude pozvolna ochlazovat. Během týdne bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami.

V pondělí bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle intenzivními. Teplota ráno klesne na 18 až 14 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v Čechách na 24 až 28 °C, na Moravě na 29 až 33 °C.

V úterý bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, na východě území zpočátku zataženo s občasným deštěm. Ranní minima klesnou na 17 až 13 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, během dne při zvětšené oblačnosti ojediněle s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme skoro jasno a jen ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. V ranních hodinách se budou místy vyskytovat mlhy. Noční minima klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty se budou pohybovat zpočátku mezi 18 až 22 °C, postupně teplota vystoupí na 21 až 25 °C.

Počasí v dalším týdnu by mělo být oblačné s častými přeháňkami a s bouřkami. Noční teploty budou klesat na 17 až 13 °C a nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 23 až 27 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Najdete nás také na Facebook.com

frame-scrollup