V týdnu polojasno s přeháňkami

V týdnu polojasno s přeháňkami
13.05.2012
Během týdne bude většinou polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, teploty porostou

Během týdne bude převládat polojasná až oblačná obloha, místy se budou vyskytovat přeháňky a teploty pozvolna porostou. V pondělí bude jasno až polojasno, během dne přechodně oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teplota klesne na 4 až 0 °C a nejvyšší denní vystoupí na 13 až 17 °C.

V úterý počasí ovlivní přechod studené fronty přes naše území. Zpočátku bude polojasno, s příchodem fronty bude přibývat oblačnosti na zataženo a přidají se přeháňky, nebo občasný déšť. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Od středy do pátku očekáváme převážně polojasnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Noční minima budou klesat na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí ve středu a čtvrtek na 12 až 16 °C, v pátek o něco výše, na 15 až 19 °C.

V sobotu očekáváme ještě většinou polojasnou až oblačnou oblohu, s ojedinělými přeháňkami. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. V neděli oblačnosti přibude na převážně oblačnou, až zataženou oblohu a přidají se přeháňky s bouřkami. Ranní minima klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek sledujde zde.

rucniremesla.cz

frame-scrollup