V týdnu polojasno, pak sněžení

V týdnu polojasno, pak sněžení
01.12.2013
Během týdne malá oblačnost a teploty nad nulou, na konci dorazí snežení

Na začátku týdne k nám začne kolem tlakové výše pronikat od jihozápadu teplý vzduch. Ke konci týdne se vlivem brázdy nízkého tlaku vzduchu obnoví příliv studeného a vlhkého vzduchu od severozápadu. V pondělí bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Teplota vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý a ve středu bude skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, která se může na některých místech udržet po celý den. Ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Ve čtvrtek očekáváme zpočátku polojasnou oblohu, postupně od severozápadu přibývání oblačnosti a ojediněle se přidají slabé přeháňky. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. V pátek a v sobotu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným sněžením. V nižších polohách srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

V neděli bude oblačnosti a srážek méně, očekáváme většinou polojasno. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. V následujícím týdnu očekáváme malou oblačno, jen ojediněle s přeháňkami a místy zataženo nízkou oblačností. Ranní minima okolo -4 °C a denní maxima okolo 1 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup