V týdnu oteplování a déšť

V týdnu oteplování a déšť
26.05.2013
Během týdne velká oblačnost s deštěm, teploty se budou pozvolna zvyšovat

Počasí v nadcházejícím týdnu bude bohaté na oblačnost a srážky, teploty se budou pozvolna zvyšovat. V pondělí bude zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne a k večeru postupné ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teplota klesne na 8 až 4 °C a denní vystoupí na 10 až 14 °C.

V úterý bude zpočátku polojasno, postupně až oblačno s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teplota klesne na 8 až 4 °C a denní teplota vystoupí na 15 až 19 °C. Ve středu bude zpočátku polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Během dne postupně přibývání oblačnosti až na zataženo s deštěm a s bouřkami. Ranní teplota klesne na 9 až 5 °C a denní teplota vystoupí na 18 až 22 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Během víkendu očekáváme oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Výhled na další týden naznačuje většinou polojasnou oblohu, ojediněle s přeháňkami, noční teploty okolo 10 °C a denní maxima okolo 21 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup