V týdnu oblačno, srážky a nad nulou

V týdnu oblačno, srážky a nad nulou
15.01.2012
Počasí přes týden bude oblačné s přeháňkami a teploty vystoupí nad nulu

V pondělí bude polojasno až oblačno, na severu postupně zataženo a místy se budou vyskytovat sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty vystoupí na -4 až 0 °C a noční klesnou na -3 až -7 °C, při vyjasnění až na -12 °C. V úterý bude oblačno až zataženo s občasným sněžením, které bude mít na Moravě místy trvalejší charakter. Nejvyšší teplota vystoupí na -2 až 2 °C a noční poklesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění až k -10 °C.

Středa bude většinou oblačná, místy s přeháňkami, které budou od středních poloh přecházet ve smíšené. Nejvyšší teplota vystoupí na -1 až 3 °C a noční klesne na -1 až -5 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme zataženou oblohu, ve čtvrtek od vyšších poloh se sněžením, v pátek sněžení od středních poloh. Teplota vystoupí ve čtvrtek na 2 až 6 °C a v noci poklesne na 1 až -3 °C, v pátek vystoupí denní maxima na -1 až 3 °C a noční teploty klesnou na -2 až -6 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy se slabými sněhový přeháňkami. Nejvyšší teploty vystoupí na -2 až 2 °C a noční poklesnou na -2 až -6 °C. V dalším týdnu očekáváme oblačnou oblohu se slabými sněhovými přeháňkami a s denními teplotami okolo 0 °C a noční budou klesat k -4 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup