V týdnu oblačno a srážky, i sněhové

V týdnu oblačno a srážky, i sněhové
31.03.2013
Během týdne velká oblačnost se srážkami, i sněhovými, denní teploty nad nulou, 10 °C nečekejme

Počasí během týdne bude proměnlivé, ale často s velkou oblačností a se srážkami. Denní teploty se udrží nad nulou. V pondělí bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách místy srážky smíšené. Během dne od jihu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C, na jihu Moravy až na 4 °C.

V úterý bude zpočátku polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami, postupně od jihu přibývání oblačnosti na zataženo se sněžením, v nižších polohách přechodně srážky smíšené. Ranní teplota klesne na -4 až -8 °C a denní teplota vystoupí na 1 až 5 °C.

Ve středu bude zataženo se sněžením, které bude postupně během dne přecházet místy v nižších a středních polohách v déšť nebo srážky smíšené. Ranní teplota klesne na 1 až -3 °C a denní teplota vystoupí na 0 až 4 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude proměnlivá oblačnost, polojasno až oblačno, místy přechodně až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 2 až 6 °C, v pátek na 3 až 7 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty očekáváme v sobotu 2 až 6 °C, v neděli na 3 až 7 °C. Výhled na další týden naznačuje velkou oblačnost s častým deštěm, noční minima mezi 1 až -3 °C a denní teploty postupně mezi 6 až 10 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup