V týdnu oblačno a přeháňky

V týdnu oblačno a přeháňky
05.05.2013
Počasí během týdne bude oblačné s častými přeháňkami, v závěru týdne ochlazení

Počasí u nás bude pod vlivem nevýrazné oblasti nižšího tlaku vzduchu a v druhé polovině týdne k nám začne proudit díky přechodu studené fronty chladnější vzduchu. V pondělí a v úterý bude oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti a na západě s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teplota klesne na 14 až 10 °C a denní teplota vystoupí na 21 až 25 °C.

Ve čtvrtek se na počasí projeví přechod studené fronty, bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teplota klesne na 12 až 8 °C a denní teplota vystoupí na 18 až 22 °C, během dne se bude od západu ochlazovat.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno, jen přechodně oblačno a beze srážek. Noční teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Výhled na další týden naznačuje velkou oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty okolo 8 až 4 °C a denní teploty okolo 14 až 18 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup