V týdnu občasný déšť a okolo 10 °C

V týdnu občasný déšť a okolo 10 °C
02.03.2014
Během týdne se dočkáme přeháňek a občasného deště, teploty vysoké, okolo 10 °C

V pondělí bude polojasno až oblačno, postupně místy až zataženo, zejména na Moravě postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. V úterý bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Od vyšších poloh srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Ve čtvrtek očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Postupně během dne ubývání oblačnosti a srážek až na polojasno. Ranní teploty klesnou 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme skoro jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Výhled na následující týden (od 10. 3.) naznačuje většinou polojasnou oblohu beze srážek. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup