V týdnu občasné srážky a teploty ještě do 15 °C

V týdnu občasné srážky a teploty ještě do 15 °C
25.10.2020
Můžeme pomalu ale jistě zapomínat na poměrně vysoké teploty a malou oblačnost. Příští dny už začnou být pošmourné a díky změně času, bude tma už okolo 17. hodiny.

V pondělí bude polojasno, místy zataženo nízkou oblačností s mrholením. Odpoledne od západu přibývání frontální oblačnosti a později na západě místy s deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C, při vyjasnění až na 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při nízké oblačnosti okolo 9 °C. Vát bude mírný, na východě až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno, od západu s občasným deštěm. Postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. Ve středu ojediněle, ve čtvrtek místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek a během víkendu bude zpočátku zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Postupně ubývání srážek a oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 2. listopadu, naznačuje převážně zataženou oblohu, s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s mrholením. Ranní teploty klesnou zpočátku na 9 až 5 °C, postupně na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 11 až 15 °C, postupně na 5 až 9 °C.

frame-scrollup