V týdnu noční mrazy

V týdnu noční mrazy
21.11.2020
Nízkým teplotám se už v příštích týdnech nevyhneme. Během příštího týdne nás čekají noční mrazíky a denní teploty vystoupí jen slabě nad nulu. Na horách budou srážky většinou sněhové.

V pondělí bude zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, na jihu až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Od úterý do čtvrtka bude zataženo nízkou oblačností, na horách a ojediněle i v nižších polohách jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí 0 až 4 °C, při vyjasnění až na 8 °C. Vát bude slabý vítr jižních směrů.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 30. listopadu, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, v druhé polovině týdne s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 2 až -2 °C, postupně na 4 až 0 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 1 až 5 °C, postupně na 3 až 7 °C.

 

frame-scrollup