V týdnu nízká oblačnost nebo skoro jasno a teplo

V týdnu nízká oblačnost nebo skoro jasno a teplo
25.10.2015
Počasí během týdne bude často zatažené nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách skoro jasno a teplo

Počasí bude počas týdne ovlivňovat tlaková výše, a jen ve čtvrtek počasí slabě ovlivní od západu sozpadající se okluzní fronta.

Od pondělí do středy bude skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, při vyjasnění na 4 až 0 °C. Denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, při nízké oblačnosti okolo 8 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek očekáváme zataženo až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. V neděli postupně od západu přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, při vyjasnění okolo 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, při nízké oblačnosti okolo 8 °C.

Výhled na další týden, od pondělí 2. listopadu, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, na začátku a na konci týdne místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 7 až 11 °C.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

 

frame-scrollup