V týdnu jarní teploty do 10 °C

V týdnu jarní teploty do 10 °C
16.02.2014
V týdnu teploty do 10 °C, zpočátku polojasno a v druhé polovině se přidají přeháňky

Příjemný začátek týdne překazí ve středu od západu slabá studená fronta a v druhé polovině týdne k nám bude proudit vlhčí vzduch od západu. V pondělí bude zpočátku polojasno, na jihu až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Během dne ubývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. V úterý bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách s deštěm se sněhem nebo se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Ve čtvrtek očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V pátek očekáváme oblačno, během dne přibývání oblačnosti a později s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách se sněžením. Přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V následujícím týdnu (po 24. 2.) očekáváme oblačno, zejména v druhé polovině týdne s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty zpočátku 2 až -2 °C, postupně 3 až -1 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 3 až 7 °C, postupně na 4 až 8 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup