V týdnu 20 °C, pak pád na polovinu

V týdnu 20 °C, pak pád na polovinu
14.04.2013
Teploty během týdne vystoupí až k 20 °C, ke konci se však výrazně ochladí, na polovinu

Počasí během týdne bude s proměnlivou oblačností, občas s deštěm a s teplotami, které porostou až na 20 °C. Na konci týdne se však výrazně ochladí. V pondělí bude jasno až polojasno, ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, v Čechách místy až na 21 °C.

V úterý bude zpočátku jasno až polojasno, během dne od západu přibývání oblačnosti, odpoledne i déšť a ojediněle se přidají bouřky. Na Moravě srážky jen ojediněle. Ranní minima klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Ve středu bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, během dne bude od západu oblačnosti a srážek ubývat. Ranní minima klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Ve čtvrtek bude polojasno, přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. V pátek očekáváme oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Noční teploty klesnou v sobotu na 6 až 2 °C, v neděli na 4 až 0 °C. Denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Výhled na další týden naznačuje velkou oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty mezi 5 až 1 °C a denní teploty mezi 9 až 13 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup