V sobotu studená fronta, ochladí se

V sobotu studená fronta, ochladí se
12.03.2014
Od soboty výrazně ochlazení a konečně zaprší, teploty se budou držet většinou do 10 °C

V sobotu přejde přes naše území studená fronta, za kterou k nám začne proudit od severozápadu chladnější a vlhčí vzduch. V sobotu bude zpočátku polojasno, postupně od severozápadu zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. V neděli očekáváme oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, zpočátku od středních poloh smíšenými, postupně sněžení jen na horách. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

V pondělí a v úterý očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Od středy do pátku očekáváme zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Výhled na víkend (22. a 23. 3.) naznačuje oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup