V sobotu přeháňky, v neděli déšť

V sobotu přeháňky, v neděli déšť
27.03.2015
O víkendu nezapomeňte na deštníky, obloha bude s proměnlivou oblačností a zejména v neděli s deštěm

Počasí v noci na sobotu bude pod vlivem okluzní fronty, která bude procházet přes naše území. V sobotu pak začne počasí od západu ovlivňovat teplá fronta, která k nám přinese déšť.

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu bude zpočátku oblačno až polojasno, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Odpoledne postupně od západu přibývání oblačnosti a později k večeru na západě s občasným deštěm. Denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, zejména v Čechách s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Na východě území zpočátku ještě polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V neděli bude zataženo až oblačno, od západu s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle srážky trvalejší. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup