V sobotu polojasno, v neděli déšť a velká oblačnost

V sobotu polojasno, v neděli déšť a velká oblačnost
24.02.2017
Sobota bude díky tlakové výši se zmenšenou oblačností, v noci na neděli začne počasí od západu ovlivňovat teplá fronta, která přinese opět velkou oblačnost s přeháňkami nebo s občasným deštěm.

V noci na sobotu bude zpočátku polojasno až oblačno, místy s doznívajícími sněhovými přeháňkami. Během noci ubývání oblačnosti na jasno až polojasno. Teploty klesnou na 0 až -4 °C, ojediněle až na -6 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během soboty bude polojasno, odpoledne od západu přibývání oblačnosti, večer na západě Čech místy s přeháňkami. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Noc na neděli bude oblačná až zatažená, na severozápadě území místy s přeháňkami, zpočátku od vyšších poloh, postupně jen na horách sněhovými. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude mírný, na horách místy až čerstvý jihozápadní vítr. Během dne očekáváme zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na hřebenech hor se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Odpoledne od západu ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup