V sobotu okolo 10 °C, v neděli občasný déšť, na západě Čech sněžení

V sobotu okolo 10 °C, v neděli občasný déšť, na západě Čech sněžení
04.03.2016
Víkend bude zpočátku oblačný s teplotami okolo 10 °C, v noci na neděli a v neděli velká oblačnost s občasným deštěm, na západě Čech se sněžením. Postupně ustávání oblačnosti a srážek a teploty do 10 °C.

Víkendové počasí bude ovlivňovat brázda nízkého tlaku vzduchu nad střední a západní Evropou.

V noci na sobotu bude oblačno, ojediněle až polojasno. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Během soboty bude zpočátku oblačno až polojasno, zejména v Čechách ráno ojediněle i mlhy. Během dne od západu přibývání oblačnosti a večer v Čechách od západu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C, na jihovýchodě až na 13 °C. Vát bude mírný, na Moravě postupně čerstvý jihovýchodní až jižní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, od západu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Na západě Čech sněžení od středních poloh. Teploty klesnou v Čechách na 3 až -1 °C, na Moravě na 7 až 3 °C. Vát bude v Čechách mírný jihozápadní až západní vítr, na Moravě čerstvý jižní vítr. Během neděle bude  zpočátku oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Na západě Čech srážky sněhové zpočátku od středních, postupně od vyšších poloh. Během dne ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C, na západě Čech okolo 3 °C. Vát bude mírný západní až jihozápadní vítr, na Moravě zpočátku ještě čerstvý jižní vítr.

frame-scrollup