V sobotu okolo 10 °C, pak ochlazení a na horách sněžení

V sobotu okolo 10 °C, pak ochlazení a na horách sněžení
29.01.2016
Během soboty bude polojasno s teplotami okolo 10 °C, pak přejde od severozápadu studená fronta, na horách začne sněžit a teploty v neděli jen okolo 5 °C

Během sobotního podvečera začne počasí ovlivňovat od severozápadu studená fronta. V sobotu bude tedy ještě velmi teplo, s maximy okolo 10 °C, v neděli pak jen okolo 5 °C.

V noci na sobotu bude polojasno, teploty klesnou na 4 až 0 °C, v Čechách ojediněle na 5 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. Během soboty bude zpočátku polojasno, na jižní Moravě místy zataženo nízkou oblačností. Odpoledne od severozápadu přibývání frontální oblačnosti a později ve večerních hodinách s deštěm, který bude od vyšších poloh přecházet ve srážky smíšené nebo sněhové. Teploty vystoupí na 8 až 12 °C, při nízké oblačnosti okolo 5 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, od severozápadu s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude čerstvý západní vítr, který bude během noci slábnout. Během neděle bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ráno a večer přechodně srážky smíšené nebo sněhové už od vyšších poloh. Během dne přechodně ustávání srážek. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup