V sobotu okolo 10 °C a déšť

V sobotu okolo 10 °C a déšť
11.02.2014
Do konce týdne teplo a déšť, v sobotu teploty vystoupí nad 10 °C

Dnes, v úterý bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na horách se sněžením. Během dne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr. Ve středu bude zpočátku oblačno, postupně ubývání oblačnosti na polojasno. Na východě Moravy místy s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve čtvrtek bude polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo a místy se přidají přeháňky, na horách sněhové. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. V pátek očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, místy až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 8 až 12 °C a v neděli na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup