V sobotu oblačno, v neděli jasno

V sobotu oblačno, v neděli jasno
06.09.2012
Počasí během víkendu bude příjemnější v neděli, v sobotu oblačno a ojediněle srážky

Počasí v dalších dnech bude v režii končícího léta, ještě jednoho léta, toho babího, se snad ještě dočkáme na konci září, případně na začátku října. V pátek bude zpočátku jasno až skoro jasno, postupně během dne polojasno a na severu území přibývání oblačnosti až na oblačno. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

V sobotu se počasí trochu zhorší, počasí u nás ovlivní slábnoucí studená fronta a bude většinou polojasno až oblačno, na severu místy až zataženo a na severu místy, jinde jen ojediněle s přeháňkami. Odpoledne postupně od severozápadu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

V neděli se vyčasí, bude jasno až polojasno, ráno se budou místy vyskytovat mlhy, nebo nízká oblačnost. Ranní minima klesnou na 11 až 7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

V pondělí bude zpočátku jasno až skoro jasno, ráno místy s mlhami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

 

frame-scrollup