V sobotu malá oblačnost a teplo, v neděli počasí pokazí studená fronta

V sobotu malá oblačnost a teplo, v neděli počasí pokazí studená fronta
03.11.2017
V sobotu teploty nad 10 °C a většinou zmenšená oblačnost, avšak s možností nízké oblačnosti. V neděli začne počasí od západu ovlivňovat zvlněná studená fronta.

V sobotu bude počasí pod vlivem tlakové výše a kolem ní k nám bude od jihozápadu proudit teplejší vzduch. V neděli pak začne počasí ovlivňovat zvlněná studená fronta, která v odpoledních hodinách přinese na západ Čech srážky.

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, k ránu místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. Během dne bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný, na Moravě místy až čerstvý jižní až jihovýchodní vítr.

Noc na neděli přinese skoro jasnou až polojasnou oblohu, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty klesnou na 7 až 3 °C. Vát bude mírný, na Moravě místy až čerstvý jihovýchodní vítr. V neděli bude zpočátku polojasno až oblačno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a později na západě místy s přeháňkami. Teploty vystoupí na 9 až 13 °C

frame-scrollup