V sobotu až 10 °C, v neděli ochlazení

V sobotu až 10 °C, v neděli ochlazení
12.12.2014
V sobotu až 10 °C a srážky jen na severozápadě, v neděli studená fronta a srážky na většině území

V sobotu k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihozápadu, počasí v neděli ovlivní studená fronta. V noci na sobotu bude zataženo až oblačno, na horách na severozápadě s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou v Čechách na 6 až 2 °C, na Moravě na 3 až -1 °C. Vát bude zpočátku čerstvý, postupně mírný jihozápadní vítr.

V sobotu bude oblačno až zataženo, na Moravě přechodně místy polojasno. Postupně v Čechách od severozápadu místy s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Denní teploty vystoupí v Čechách na 6 až 10 °C, na Moravě většinou na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V noci na neděli bude oblačno až zataženo, na severozápadní polovině území s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude slabý západní vítr.

Během neděle bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách se sněžením. Na severozápadě postupně ubývání oblačnosti a srážek. Denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup