V sobotu 13 °C, v neděli ochlazení

V sobotu 13 °C, v neděli ochlazení
09.01.2015
V sobotu bude velmi teplo, teploty vystoupí až na 13 °C, v neděli ochlazení a postupně sněhové přeháňky ve všech polohách

V noci na sobotu bude zataženo s deštěm, místy trvalejším, na severovýchodní polovině území v horských oblastech se sněžením. K ránu na západě ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C. Vát bude čerstvý, v Čechách místy až silný západní vítr.

V sobotu bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, postupně od jihozápadu ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. K večeru na severozápadě přibývání oblačnosti a později s deštěm, na hřebenech hor zpočátku srážky sněhové. Teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý, místy až silný západní vítr.

V noci na neděli bude zpočátku oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, postupně ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude zpočátku čerstvý severozápadní vítr, který se bude postupně tišit.

V neděli bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, zpočátku dešťovými a na horách sněhovými. Postupně srážky sněhové ve všech oblastech. Denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude zpočátku mírný, postupně čerstvý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup