V půlce týdne zlom

V půlce týdne zlom
16.10.2022
Začátek týdne bude ještě velmi teplý, s maximy i okolo 20 °C, druhá polovina týdne však díky studené frontě bude studenější a ranní minima budou klesat k 0 °C

V pondělí bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti a místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, ve středu na 12 až 16 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Během víkendu očekáváme proměnlivou, spíše zvětšenou oblačnost s občasnými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 24. října, naznačuje polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

frame-scrollup