V příštím týdnu výrazné ochlazení

V příštím týdnu výrazné ochlazení
16.10.2014
Začátek příštího týdne přinese výraznou změnu počasí, výrazně se ochladí a čeká nás velká oblačnost s přeháňkami

Na začátku příštího týdne bude přes naše území ze západní Evropy k východu postupovat zvlněná studená fronta, která přinese citelné ochlazení, velkou oblačnost a srážky. V pondělí bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. K večeru od severozápadu postupně přibývání oblačnosti s deštěm. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, při nízké oblačnosti okolo 16 °C.

V úterý očekáváme zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, postupně polojasno až oblačno a ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Ve středu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, v neděli postupně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup