V příštím týdnu velká oblačnost a občasný déšť

V příštím týdnu velká oblačnost a občasný déšť
16.02.2017
Denní teploty vystoupí v příštím týdnu až na 11 °C, ty noční se udrží taky většinou nad nulou. Obloha bude s velkou oblačností a s občasnými srážkami.

Během příštího týdne budou od západu ovlivňovat počasí jednotlivé frontální systémy. Teploty zůstanou poměrně vysoké, i během noci bude většinou nad nulou.

V pondělí a v úterý očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou v pondělí na 2 až -2 °C a v úterý na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí v pondělí na 3 až 7 °C a v úterý na 7 až 11 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo, ve středu přechodně místy polojasno, ve středu ojediněle, ve čtvrtek místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, při zmenšené oblačnosti ve středu okolo 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách přechodně srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 5 až 9 °C, postupně na 2 až 6 °C.

 

frame-scrollup