V příštím týdnu tropy a slunečno

V příštím týdnu tropy a slunečno
05.06.2014
V příštím týdnu tropické teploty a slunečná obloha, v závěru týdne přibývání oblačnosti a ochlazování

V první polovině příštího týdne bude počasí u nás ovlivňovat tlaková výše a bude pokračovat příliv velmi teplého vzduchu na naše území. V pondělí bude jasno až skoro jasno. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C. V úterý bude jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Ve středu očekáváme jasno až polojasno, zejména v odpoledních hodinách místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C.

Ve čtvrtek očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. V pátek očekáváme polojasnou oblohu, během dne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

Během víkendu očekáváme polojasnou oblohu, v sobotu se můžou místy při přechodně zvětšené oblačnosti vyskytovat přeháňky. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup