V příštím týdnu teploty nad nulou

V příštím týdnu teploty nad nulou
30.01.2014
Denní teploty v příštím týdnu většinou nad nulou, a v nižších polohách s deštěm

Špatná zpráva pro milovníky zimních sportů, v příštím týdnu bude pokračovat příliv teplejšího vzduchu a denní teploty se udrží během týdne většinou nad nulou a s víkendem by se mohlo oteplit nad 5 °C. V pondělí bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami, které budou v nižších a středních polohách přechodně dešťové nebo smíšené. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

V úterý očekáváme polojasno až oblačno, beze srážek. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní teploty klesnou ve středu na -1 až -5 °C, ve čtvrtek na 2 až -2 °C. Denní teploty vystoupí ve středu na 0 až 4 °C, ve čtvrtek na 2 až 6 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 1 až -3 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 0 až 4 °C, postupně na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup