V příštím týdnu spadnou teploty k mrazu

V příštím týdnu spadnou teploty k mrazu
07.11.2013
Na začátku příštího týdne proměnlivá oblačnost s přeháňkami, pak polojasno teploty do 7 °C

Příští pondělí bude přes naše území přecházet teplá fronta, za kterou se mírně oteplí a hned ve středu nás čeká postup studené fronty, za kterou k nám bude od severozápadu proudit chladný vzduch a teploty se v noci dostanou místy pod nulu. Počasí v příštím týdnu tak bude v první polovině s proměnlivou oblačností a s občasným deštěm, v druhé polovině polojasno.

V pondělí očekáváme zpočátku polojasno, odpoledne a k večeru od západu přibývání oblačnosti a postupně i srážek. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. V úterý očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, odpoledne od západu přibývání frontální oblačnosti se srážkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Ve středu zpočátku velká oblačnost s doznívajícími srážkami, postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Ve čtvrtek očekáváme polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup